Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 23 czerwca 2013

zakupowe szaleństwo

Przepraszam, że trochę zaniedbałam bloga, ale jakoś nie było o czym pisać.
Ostatnie dwa dni upłynęły mi na zakupach. Ogromnych zakupach.

Wczoraj w moim mieście w galerii była noc (czyli do 22:00) wyprzedaży na której kupiłam bluzkę i spódniczkę. Niestety nie mam za bardzo możliwości pokazania bluzki teraz, ale na pewno ją zobaczycie za jakiś czas.



Kupiłam ją w Reserved za 35 zł i uważam, że cena była całkiem okej. To co mnie zdziwiło - jest to rozmiar L. Zwykle noszę S albo M także byłam zdziwiona, że ta spódniczką na mnie pasowała.

A dalej pokażę rzeczy zakupione dzisiaj w Poznaniu. Wyjazd na zakupy planowałam już od kilku tygodni i nieźle poszalałam ;d


Zacznijmy od tego, żę kupowanie stroju kąpielowego to co roku jest koszmarne, nigdy nie mogę znaleźć idealnego. Ten znalazłam w Calzedoni. Wiedziałam, że musi być mój kiedy go zobaczyłam na wieszaku. Przy okazji wydałam na niego trochę kasy, ale chyba było warto.


Długie wybieranie stroju skończyło się na tym, że panie zaczęły mi wciskać różne rzeczy. Zdecydowałam się na spodenki które są całkiem fajne :)


A gratis dostałam okulary. Nigdy bym sama sobie takich nie kupiła, ale jak darmowe to trzeba brać haha. Kolor jest bardzo fajny, taki soczysty.


Także nie wiem czy wiecie, ale jestem wieeeelką fanką barelinek. Dlatego nie mogłam sobie odpuścić kolejnych par. Te drugie są wyjątkowe bo są takie jakby hmm.. gumowe? Nie wiem jak to powiedzieć, ale strasznie wygodne. Pierwsze są z Pull&Bear czyli mojego ukochanego sklepu.



Sukienka z Pull&Bear.
Na wieszaku wyglądała okropnie. Na mnie wyglądała sto razy lepiej. Patrzyłam się długo na nią, ale w końcu jednak ją kupiłam.


Kolejna z Pull&Bear.
Zobaczyłam ją i wiedziałam, że musi być moja. Łatwo się ją zakłada, wygląda super. Normalnie nigdy bym czegoś takiego nie kupiła, ale ta sukienka jest wyjątkowa :>


A na koniec taki sympatyczny t-shirt. Jak się możecie domyślić - jest z Pull&Bear.

TUTAJ WSZYSTKO!



niedziela, 16 czerwca 2013

nowy wygląd

Po pierwsze chciałabym podziękować za ilość komentarzy pod poprzednim postem bo naprawdę mnie ona zaskoczyła :) Dziękuje!
Po drugie tak jak planowałam - zmieniłam wygląd. Co o nim myślicie? Lepszy niż poprzedni? Teraz jakoś bardziej mi się podoba, wolę jaśniejsze barwy.

Wczorajsza impreza nawet się udała, zresztą dodałam nawet jedno zdjęcie na instagrama z moimi kuzyneczkami: 


A przy okazji mam dla was jeszcze zdjęcia z wczorajszego stroju przed imprezą. Miałam je wstawić wcześniej, ale nie było okazji:



kurtka - reserved
bluzka - stradivarius
spodenki - F&F
buty - CCC
torebka - niestety, nie moja :c


piątek, 14 czerwca 2013

piąteczek!

Dzisiaj bardzo fajny dzień jeżeli chodzi o szkołę. Poszłam na ósmą i miałam 6 lekcji w tym trzy polskie ;o Na wszystkich poprawialiśmy oceny. To trwało tak długo bo mieliśmy z nie naszą panią tylko jakimiś dwoma innymi i zanim one ogarnęły oceny i to co każdy chciał poprawić to mijało pół lekcji. I jakoś szybko to wszystko minęło. A ze szkoły wracałam pieszo - przeszłam jakieś 4,5 kilometra i potem padłam :c


bluzka - moodo
spodnie - stradivarius

Dzisiaj strasznie miałam ochotę ubrać spódniczkę albo krótkie spodenki, ale rano kropiło i wolałam nie ryzykować. A kiedy wracałam ze szkoły było ponad 30 stopni. 
Ale teraz pogoda jest bardzo fajna, niebo wygląda cudownie. Zaraz idę na chwilę przejść się z psem bo cały dzień w domu siedzę :p


środa, 12 czerwca 2013

prawie koniec

Już prawie koniec tych wszystkich popraw itp. Ze sprawdzianu z matmy do którego uczyłam się parę dni dostałam 6 - opłacało się uczyć :)

A dzień upłynął mi spokojnie, trochę się uczyłam i zamulałam przy kompie. Jutro mam kartkówkę z historii, a potem koniec!

stare zdjęcie z kwietnia.

sweterek - new yorker
koszula - pimkie
spodnie - stradivarius
trampki - converse


poniedziałek, 10 czerwca 2013

naukowo

Dzisiaj cały dzień spędziłam przy książkach. Jutro najważniejszy sprawdzian z matmy od którego zależy wszystko. Przez ostatnie trzy dni zrobiłam około 70 zadań więc mam nadzieję, że pójdzie mi dobrze. I dzisiaj na lekcji mieliśmy w ramach powtórzenia pracę w grupach dwuosobowych i jako jedyna z koleżanką dostałam 5 z minusem. Nawet największa kujonka ze swoją parą dostała cztery plus.. :)

mój dzień na jednym zdjęciu :)

A przy okazji dzisiaj moja mama wyciągnęła swoje stare szpilki sprzed paru lat które w całym swoim życiu założyła może dwa razy. Dlatego ja je przygarnęłam :)


sobota, 8 czerwca 2013

weekend

Na weekend wyjechałam razem z rodziną nad jezioro do naszego domku letniskowego. Jest całkiem przyjemnie chociaż muszę się uczyć bo we wtorek ważny sprawdzian :( Z matmy...


Jednak pogoda dopisuje dlatego przeszliśmy się na spacer nad jezioro i mam parę fotek dzisiejszego stroju. Nareszcie mogę założyć krótkie spodenki ;3




okulary - c&a 
bluzka - zara
spodenki - moodo
buty - pull&bear


+ pozdrawiam Werę ;*