Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fun. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fun. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 18 czerwca 2013

party alias

Wczoraj nic nie pisałam bo za bardzo nie było o czym. Po szkole spotkałam się z koleżankami i w sumie to miło spędziłyśmy czas. Chodziłyśmy po dworze i grałyśmy u mnie w grę imprezową - Party Alias.



Gra jest super na imprezy co sama sprawdziłam wielokrotnie :) Do gry potrzeba minimum czterech osób, ale najlepiej gra się w większym gronie.
Cena gry waha się od 60 do 100 złotych.

A wy polecacie jakieś gry planszowe na imprezę?