Wczoraj nic nie pisałam bo za bardzo nie było o czym. Po szkole spotkałam się z koleżankami i w sumie to miło spędziłyśmy czas. Chodziłyśmy po dworze i grałyśmy u mnie w grę imprezową - Party Alias.
Gra jest super na imprezy co sama sprawdziłam wielokrotnie :) Do gry potrzeba minimum czterech osób, ale najlepiej gra się w większym gronie.