Przepraszam, ale chyba niestety nie uda mi się dodać notki o wakacyjnych planach.. A szkoda.
Wczoraj miałam imprezę i dlatego zrobiłam na nią koreczki:
Bardzo prosto jest je zrobić bo składają się tylko z trzech rzeczy. Je robiłam około stu dlatego podam ilość produktów na sto koreczków.
- kabanosy (ja kupiłam amerykańskie, ale chodzi o to żeby były cienkie. nie pamiętam ilości bo część zostało, a część poszło dla mojego psa)
- dwie kostki sera
- trzy paczki pomidorków koktajlowych
Pierwsze wbijałam pomidory. Każdy pomidorek pokroiłam na pół.
Następny był ser. Dwie kostki pokroiłam w małe kwadraciki.
Potem kabanosy kroiłam na większe i mniejsze kawałki. Wbijałam po dwa.
A to zostało po koreczkach:
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą food. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą food. Pokaż wszystkie posty
sobota, 29 czerwca 2013
środa, 19 czerwca 2013
hot
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami... Wszystkie oceny w szkole już wystawione, na dworze jest tak upalnie że umieram. Dzisiaj u mnie trzydzieści stopni i słońce strasznie grzeje. Może skorzystam z okazji i się trochę opalę.
Na razie całymi dniami zajadam się lodami i piję zimne napoje. Dzisiaj jadłam Kaktusy, jedne z moich ulubionych lodów które polecam wszystkim. Natomiast wczoraj zajadałam się tym:
Przepyszne :)
Na razie całymi dniami zajadam się lodami i piję zimne napoje. Dzisiaj jadłam Kaktusy, jedne z moich ulubionych lodów które polecam wszystkim. Natomiast wczoraj zajadałam się tym:
Przepyszne :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)